Září 2013

Po sto letech zase na blogu...

17. září 2013 v 15:34 Cosi jako deníček
Tak jsem se sem dokopala. Poprvé za poseldní rok mám čas se aspoň nadechnout, než se vrhnu do víru dalšího školního roku. V jídle jsem na tom pořád dost blbě, ale z dovolené jsem se vrátila 61kilová, což není zlé. Ten uběhlý rok byl nádherný jako celá moje nová škola a nebýt zkouškového, neměl by chybu. Zkoušky jsem díkybohu udělala všechny napoprvé za A, jen jednu mám za B, ale tak už jsem to nějak oplakala. Jen je teď smutné sledovat, jak mi docenti a profesoři vyhazují spolužáky na opravných termínech... =´( Měla jsem je ráda všechny, ale asi mají pocit, že je nás v ročníku moc. =/

O moc moudřejší si po té roční studijní smršti nepřipadám. Druhák by měl být o něco málo mírnější, tak přemýšlím, že bych se zase vrhla do hubnutí. Už by to taky bylo potřeba. Jen nevím, jak budu mít čas psát blog, když si pořád vymýšlím další a další předměty, na které budu chodit, plánuju učit prváky, plánuju se doučit jazyky, chodit plavat, tancovat, na aerobik.... potřebuju obraceč času - a dost nutně! =)

No každopádně, kdyby některá z Vás taky začínala s hubnutím, ráda spřátelím, ať jsme si vzájemnou podporou. ;) Na věku, váze, pohlaví, náboženství ani orientaci nezáleží. ;)