Leden 2013

Nenene!!!

25. ledna 2013 v 15:59
Ach, dneska se to o mě pokouší... úplně to řve "Dej si dortíka!!!" Nic si nedám, nebo aspoň doufám... Chci být přece krásná, hubená a líbit Někomu.
Miluju modré oči! Jsou tak hezké...
Já už chci zase do školy...
Napiště mi prosím, že jsem tlustá kráva a ať už nic nežeru! =D

Včera jsem si koupila kozačky - asi 15cm platforma. Už se těším, doufám, že v nich zvládnu chodit. =)
Do 19.2. chci mít pod 60... =( Musím máknout.

Tyjo, já už sem skoro nepíšu, no to je ostuda... Mno nic, jdu se učit. ;)

About me...:

STRES =/

6. ledna 2013 v 15:40 Cosi jako deníček
Cítím se strašně. Za poslední týden jsem naspala možná 20 hodin a vypila nejmíň 30 litrů kafe. Mám pocit, že nic nezvládám, neumím... Nejsem schopná se už učit, usínám u toho. Mám pocit, že jsem nemocná, ale neumím definovat příznaky. Bolí mě celé tělo, zvlášť levé koleno. Nebo je mi na něj spíš pořád zima. A bolí. Nevím... nevím nic!

V hlavě mi lítá jedno přes druhé, připadám si opilá... nebo zfetovaná? Uvnitř lebky se mi míhají elektromagnetická záření všech frekvencí a vlnových délek, elektrokardiografy, polarimetry, Bernouilliova rovnice i Beer-Lambertův zákon... a to je jenom fyzika! To ošetřovatelství, co píšu v úterý, zatím vůbec netuším... Možná tak druhy dýchání - Kuzmaullovo, Cheyneovo-Stokesovo, Biotovo... ale jinak?

Já se tak těším, až se zase vyspím...

Ale to bych dřív musela udělat ty zkoušky... a to nejspíš nezvládnu. A vyhodí mě po prvním semestru z mé nejvysněnější školy....Neeee!!! To se nesmí stát, jenže já mám v hlavě duto a jsem vystresovaná a deprimovaná...

A k tomu pořád myslím na... někoho. =) A tyhle slova jsou přesně o něm. =(