Říjen 2012

28.10.

28. října 2012 v 12:58 Hubnutí
Ahoj slečny!
Dneska jsem nějak strašně dlouho spala, skoro až do devíti =D Nezvonil mi budík - a tak teď trošku nestíhám... no nic, jdu zase šprtat a ještě se dnes ozvu.

Snídaně: 3 knäcke, hroznové víno
Svačina: banán
Oběd: jablko, polévka miso
Svačina: plánuju papriku
Večeře: plánuju mrkev

27.10.

27. října 2012 v 20:18 Hubnutí
Ahoj,
dneska je nějaký podivný den - sněží, vypadává proud, mám pořád hlad... Ale udržela jsem se (celkem). První sobota bez ZP po asi 15 týdnech, no dobře, spíš asi tak po 2 letech. =/ Musím vydržet, poslední dobou mám pocit, jakoby všichni na mou obezitu měli narážky. Třeba spolužák nedávno prohlásil, když jsem se divila, že mu je pořád zima "Nojo, jsem hubenej" a nevím, jastli to byla narážka nebo ne, každopádně se mě to dost dotklo. A jiný spolužák zase prohlásil něco ve stylu že jsem postavou "typická vesnická dívka" - já nevím, jak to řekl přesně, protože jsem se to dozvěděla až z překladu, protože mám problémy rozumět slovensky. Ale prostě to strašně bolí, takovéhle poznámky...
Jídelák nějak nic moc, ale ani nic děsnýho.

Snídaně: nízkotuč. tvaroh s jogurtem, trochu marmelády
Svačina: banán
Oběd: jablko, kousek sýra, kousek bramboru
Svačina: paprika
Večeře: mrkev, trocha tvarohu

23.10.

23. října 2012 v 20:50 Hubnutí
Dobrý večer, slečny!
Tak včera blbý den, dneska dobrý den. =) Všechny přednášky byly zábavné, ani spát se mi vůbec nechtělo. I na tělocviku jsem docela zvládala a dokonce byla pochválená O=) A když mám dobrou náladu i po tom, co jsem strávila hodinu v plavkách před spoustou lidí, tak to je co říct. =) Doufám, že u vás všech také všechno dobré.

Snídaně: müsli s mlékem
Svačina: jablko
Oběd: jablko
Svačina: nic
Večeře: mrkev, 3 lžičky jogurtu

Pití: 3l vody, kafe
Pohyb: chůze-chůze-chůze, sedění-sedění-sedění =D, 45min plavání, 60min florball

22.10.

22. října 2012 v 19:00 Hubnutí
Ahoj dámy, tak jak se daří?
Já jsem dneska kupodivu celkem spokojená, ale jinak mám hrozně blbej den... =/ Rozbil se mi počítač, roztrhal se kabát, zapomněla jsem si doma index, který jsem potřebovala, zapomněla si koupit kondicioner, roztrhly se mi silonky, omylem jsem si polila boty, které zítra potřebuju... A navíc zítra - plavání - a já jsem pořád tak hnusně tlustá... =/

Snídaně: müsli s mlékem, kousíček sýra
Svačina: 1/4 jablka
Oběd: 2/4 jablka
Svačina: 1/4 jablka
Večeře: půl pytlíku "bombajské směsi"

Pití: 2l možná?

Kazím všechno, na co sáhnu... =´(

21. října 2012 v 10:19 Cosi jako deníček
Ach jo, žeru jak nezavřená, tloustnu čím dál víc, nemám další motivaci... Tak trochu vyhořelá. Prostě už 4 dny bez školy - já se tam tak moc těším, že bych se doma nudou ukousala. Už ve čtvrtek nám odpadla škola, to bylo hrozné, já jsem se teda s některými spolužáky domluvila na společném učení, ale stejně - nebylo to úplně to pravé. V pátek nemám školu nikdy a pak ta sobota a dnešek... Já už chci zítřek - školuuu!!! =*

A taky chci už svůj nový pokojíček. Staví se už asi 14 dní a ještě to chce omítku a vymalovat. =/ A já už bych tak ráda bydlela... A to si ještě budu muset koupit skříň, postel, komodu, zrcadlo, gauč a koberec...a peníze samozřejmě moc nemám. =( Takže bez postele jsem si řekla, že to přežiju - budu spát na matračce na zemi. Zatím plánuju ten koberec a skříň - zbytek snad časem. Až dostanu (doufám) alespoň pár korun stipendia.

Jídelníčky budu psát zas od zítřka, teď to bylo strašné. A držte mi prosím palce, ať už to jeden víkend zvládnu a nepřejídám se. Jeden víkend by mi stačil, abych o něco zhubla a byla pozitivnější - pak už by to šlo skoro samo. =)

Mějte se krásně a ať se vám krásně hubne =) Zatím =)

17.10.

17. října 2012 v 21:53 Hubnutí
Ahoj,
Dneska nic moc jídelák, nějak jsem chtěla držet dietu jen s pitím, ale nějak se mi to vymklo z rukou =/ Ale snad od zítřka začnu jen s ovocem a ranním müsli.
Ale jinak den docela dobrý, až na pár momentů, ze kterých mám opět výčitky svědomí (a netýká se to jídla)... Ale musím se pochlubit - test jsem napsala na 100% - takže euforie! =D A dokonce jsem dneska i dokázala krásně pracovat s ultrazvukem a viděla jsem tam všechno, co jsem vidět měla. =)

Snídaně: müsli s mlékem
Svačina: půl krajíčku chleba
Oběd: rizoto, salát
Svačina: nic
Večeře: 3/4 papriky

Pití: 2l vody, kafe
Pohyb: jenom chůze asi 2 hod

A zítra jdu sportovat - běhat noční orientační běh! To je jeden z mála sportů, které naprosto MILUJU!!! =)

16.10.

16. října 2012 v 19:59 Hubnutí
Ahoj slečny! Tak jak dneska?

Já jsem opět naprosto nestíhala... =/ Tentokrát fakt fest, ani jsem se ráno nestihla nasnídat. =( Jinak je jídelníček takový... dost "hubnoucí". A zítra mi prosím držte všichni palce, protože píšu TEST! Svůj první letošní test!

Snídaně: nic
Svačina: jablko
Oběd: 1/4 papriky
Svačina: nic
Večeře: nic

Mimo: 5 hroznových cukříků s kofeinem, abych neusínala ve škole.
Pití: 2l vody a čaje, 0,5l kafe
Pohyb: tak 2.5 hod chození =/, 45 minut plavání, 60min florbal ... + učení a přemýšlení! =D

14.10.

14. října 2012 v 9:58 Hubnutí
Ahoj slečny!
No, ne že by to dneska začínalo nějak krásně, ale zatím to alespoň není přejídání. Doufám, že už dneska zase najedu na starý režim. Potřebovala bych už vidět nějaký pokrok. Dneska jsem si říkala, že stoupnu na váhu (na starou nedigitální) a uvidím alespoň 65, ale ona se ta ručička začala pohybovat až někde u 70, tak jsem radši rychle seskočila a teď se utěšuju, že určitě váží špatně. Ale na přesnou digitálku si zatím stoupnout netroufám... =/
A zrovna jsem ráno četla, jak u štíhlých lidí je vidět trochanter major na femuru (stehenní kosti), zatímco u těžce obézních je v jeho místě důlek, protože to obtéká tukem atd. atd.... Tak jsem se mrkla, jak vypadá trochanter u mě - a je tam takový... no úplný DŮL. Prostě hrůza, asi jsem ještě hůř než těžce obézní... =/

Mějte se krásně a držte se před jídlem! Večer ještě napíšu. (no možná i dřív). =)

Snídaně: celozrnná kaiserka, hrstka hroznového vína, kousíček mrkvového štrůdlu
Svačina: nic
Oběd:

12.10. a 13.10. - Ach bože hrůůůza...

13. října 2012 v 18:22 Hubnutí
No tak včera - to ani psát nebudu. Úplný záchvat přejídání... naštěstí se mi podařilo se uhlídat a až na štráfek čokolády nejíst nic moc tučného, ale sežrala jsem toho strašně moc. Pečivo, sladké, jogurt, ovoce, müsli, makrela ... strašná kvanta jídla. =/ Dneska to o moc lepší nebylo, ale aspoň se můžete podívat, jak to NEMÁ vypadat. =( Byla jsem dnes u babičky a ta toho do mě zase nacpala... =/ Zítra musím zase začít s dietou. A zvládnout celý příští týden při režimu tak půl papriky denně, abych ve čtvrtek, až půjdu běhat orientační běh, nevypadala jak běžící žok.

Já se tak těším, až (jestli vůbec) budu trochu hubenější... Hlavně strašně moc chci, aby si toho začali všichni všímat. Nedávno se na mě jeden spolužák snažil nahmatat lopatku, abychom zjistili, který okraj je mediální a který laterální, a on jí vůbec nemohl nahmatat, jak je zapuštěná do sádla. =/ Tak se těším, že jestli si všimne, že jsem zhubla, tak mu budu moct říct, že hubnu, aby na mě mohl příště nahmatat lopatku. =D A jako ne že by to nebyla tak trochu pravda O=)

Snídaně: jogurt tvaroh s jáhlami a kouskem banánu, lžička cukru
Svačina: štráfek hořké čokolády!!! (No, tohle je nejlepší na dietu, jsem pako neschopné...=/ )
Oběd: Kousek uzeného masa, cizrna
Svačina: kousek mrkvového štrůdlu
Večeře: jogurt se skořicí

11.10.

12. října 2012 v 9:56 Hubnutí
Skvělý den! Dostala jsem své první A, plazma proběhla úplně OK (ani se mi hlava netočila), moc jsem nejedla, všechno klapalo =)

Snídaně: müsli s mlékem
Svačina: nic
Oběd: nic
Svačina: půl papriky
Večeře: nic

Pohyb: pořád jenom pobíhání po Praze a cestování MHD =D
Pití: 3,5l vody, 0,5l kafe