Sasanna opět ničena svou sestrou...

8. července 2012 v 12:17 |  Cosi jako deníček
Takže jak jste si mohli všuchni všimnout, včera jsem se tu neobjevila. Měla jsem od 9:30 do 16:00 brigádu, která se nakonec protáhla do 22:15. Takže jsem se domů dostala v 22:45 totálně mrtvá.
12,5 hodiny na nohou, lítat po kuchyni, uklízet, mýt nádobí... No dneska jsem jak přejetá. Ale aspoň jsem tam byla se svým drahým kolegou. =) Jen KAMARÁD, ale je moc hodný a milý. A řekl mi, že mi to sluší víc než když jsem byla hubená.
A dneska jsem šla ještě ráno pomoct mamce s čištěním zahradní cestičky...
A sestra měla včera další záchvat závisti - protože ona v té práci dělá taky, ale já měla delší směnu - tudíž víc peněz. Ona sice narozdíl ode mě dostává od rodičů kapesné a navíc má stipendium 15000, ale nemůže mi nechat vydělat alespoň trochu peněz. Pak prohlásila, že přece můžu jít dělat go-go tanečnici, protože na to mám postavu. (Ona mi fakt závidí i to, na čem nic k závidění není). Já kvůli té hádce nemohla ani spát, takže jsem navíc hrozně unavená.
A ráno jsem ještě slyšela, jak mamce mluvila do duše, aby mi nevěřila ani slovo, že jsem strašně prolhaná, že jenom vydírám rodinu a podvádím je, abych z nich vytáhla peníze. A že ve skutečnosti by mi neměli platit nic, protože já mám tajnou brigádu, ze které mám statisíce a navíc že se nechávám vydržovat bohatým přítelem.
No mamka jí to snad nevěřila, ale mě to přijde jako ta největší sviňárna, jakou může sestra dělat. Prostě se mě snažit očernit i u mamky, která jediná se mě občas zastane.
Když si vezmu, že jsme se sestrou byly takové kamarádky, že nám ostatní jednou vystrojili z legrace svatbu... no časy se mění.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 =Dian =Dian | 8. července 2012 v 14:21 | Reagovat

Tak tohle je pěkně hnusný! Já bych to už neobdržela a jednu jí flákla. Máš dost nenormální sestru! Asi je padlá na hlavu. Opravdu že jo. Ale držím palce, ať se nevzdáváš.;))

2 Sasanna Sasanna | Web | 8. července 2012 v 14:39 | Reagovat

[1]: Jo, tohle už bylo vážně od ní hnusný. S mamkou jsme to teď probíraly, co všechno jí o mně zase nakecala, naštěstí jí to nevěřila... ale stejně je to odporný, něco takovýho dělat. =( Obě s mamkou doufáme, že už si někoho najde a třeba se trochu ...osamostatní - čili jinak řečeno odstěhuje =D

3 =Dian =Dian | 8. července 2012 v 19:23 | Reagovat

Hele já v tohle doufala u moji sestřenice. Žárlila na její sestru a nadávala na ní atd. Našla si přítele a vzala si ho. Čeká s ním dítě a je pořád stejná. Nadává jí, že se jí zastáváme a tak. Je to strašná s prominutím mrcha(samozřejmě moje sestřenice, ne tvoje sestra. Tu neznám.)

4 Sasanna Sasanna | Web | 8. července 2012 v 19:27 | Reagovat

No tak to moje sestra je něco podobného. Ale až se vystěhuje, tak budu mít alespoň víc "klidného času", kdy na mě ani na nikoho jiného neřve =)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama