The One I Want to Take - 7.DÍL

10. června 2012 v 10:30 | Sasanna |  One Direction ff

Harry na mě čekal už v předsíni.

"Kde si byla, lásko?" ptal se dřív, než jsem ho stihla pozdravit.

"Lyžovat" odvětila jsem pohotově a zamířila kolem něho do obýváku, odkud se ozýval veselý hovor kluků.

"Kdes nechala Harryho?" ptal se hned Niall, čímž mě dost zaskočil. To jako když jsme spolu, tak nemůžeme existovat minutu každý zvlášť?

"No... byl v předsíni. Takže tam asi... hlídá věšák?"pozdvihla jsem ironicky obočí. Najednou mě někdo chytil za ramena a lehce se mnou zatřásl.

"Ty si na mě tak zlá... Na procházku si jdeš, ani mi o tom neřekneš a pak mě ještě bez pozdravu obejdeš a jdeš za klukama?" řekl mi vyčítavě, ale zároveň pobaveně a políbil mě na krk. Musela jsem se k němu otočit a políbit ho. Byl tak milý, pozorný a pořád mi dával najevo, že mě skutečně miluje.

"Takže mě ještě miluješ, Claire?" usmál se roztomile.

"Ne, asi jsem si tě s někým spletla" povyplázla jsem na něj jazyk.

"Provokatérko..." zašeptal a přitáhl si mě k sobě, jak nejblíž to šlo.

"Tak ale děti, tohle si nechte na potom." ozval se Liam. "Právě řešíme důležitou věc a to na co půjdeme dneska večer do kina."

"Já bych šel na něco akčního, při nějaký utahaný slaďárně bych dneska asi usnul." navrhl Niall a jeho návrh byl s nadšením přijat.

"Což takhle si udělat nějaký jiný program jen spolu, kotě?" řekl mi tiše Harry.

"A jaký program?" chytla jsem se toho hned, protože akční filmy zrovna nemusím.

"No, třeba do restaurace? Nebo můžeme do autokina..." pokrčil rameny.

"Anebo do autokina a potom do restaurace." rozhodla jsem já.

Asi jsem ještě nezažila nic tak dokonale romantického jako tenhle večer. V kině jsem skončila na jeho klíně v zajetí jeho vášnivých polibků a jediné, co nás drželo od sebe, bylo, že to bylo přece jenom na veřejnosti a nějaký novinář by z toho mohl udělat senzaci.

Čekala jsem, že na večeři půjdeme do nějaké luxusní restaurace, ale byla jsem překvapená, protože Harry nás zavezl k Londýnskému Oku. Když jsem vstoupila do kabinky, myslela jsem, že se mi to zdá. Byl tam připravený stůl, židle, spousta růží a osvětlení zajišťoval asi tucet svíček. Vždycky jsem si myslela, že je to taková ohraná "romantika" a že kombinace svíčky-růže mě vážně nebere, ale když jsem viděla tu nádheru tady, musela jsem uznat, že na tom něco bude. Číšníci, kteří se vynořili nevím odkud, tam přinesli jídlo a láhev vína a pak decentně zmizeli.

"Líbí?" zeptal se nejistě Harry a ta jeho nejistota byla strašně sladká.

"Nemám slov, Harry. Tohle pro mě ještě nikdy nikdo neudělal..." nemohla jsem popadnout dech. "Ty si ani neumíš představit, jak já tě miluju!" objala jsem ho a své rty přisála na ty jeho.

"To jsem rád, že se ti líbí." hleděl mi do očí a hrál si s mými vlasy. "A věř mi, že já tě miluju ještě víc."

A zatímco já přemýšlela, jestli to vůbec jde, aniž by člověk prasknul, on mi nalil víno.

"Tak na nás" a ťukli jsme si.

Bylo to krásné, jedli jsme, povídali si a pili víno zatímco se s námi kolo otáčelo znova a znova. Když jsme dojedli, vstali jsme a prohlíželi si noční Londýn, kde mi Harry ukazoval různá významná místa, která byla nádherně osvětlená.

"Tamhle je Tower, to vzadu. Jak si se tam snažila krmit ty přežraný krkavce." ukazoval zrovna Harry.

"Jo, vím, ale nevidím nic, leskne se mi tam ta svíčka" snažila jsem se najít nejlepší úhel pohledu. Ale Harry se na mě jenom usmál, otočil se a sfouknul jí. A pak další. Nakonec jsme společně sfoukli všechny a zůstali jsme potmě, osvětleni jenom nočním Londýnem. Pluli jsme temným vzduchem ve skleněné bublině. Spolu. Stáli jsme mlčky vedle sebe, sledovali míhající se světla pod sebou a vychutnávali si tu krásnou chvíli. Spolu. Opřela jsem si hlavu o jeho rameno a on mě objal kolem boků. Pak si mě k sobě přivinul. Líbali jsme se v noční tmě nad celým Londýnem, povzneseni vysoko nad všechny každodenní starosti. Líbali jsme se a už nemohli se dočkat soukromí naší postele. Líbali jsme se a oba jsme věděli, že už se v životě nechceme opustit.


No ty romantiky mi nějak nejdou, no... Příště tam musím vymyslet zase nějaké drama. Nějaké menší, které mi nenaruší dějovou linii =P
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama