The One I Want to Take - 17.DÍL

13. června 2012 v 15:05 |  One Direction ff

Hrála hudba a všude bylo plno barevného světla. Kamarádů se nakonec sjelo snad ještě víc, než jsem čekala. Povídala jsem si s El a nesmírně mě mrzelo, že už si zase stěžovala na Louise. Ačkoli jsem jí měla strašně ráda, v tu chvíli jsem se musela hodně ovládat, abych jí neuhodila. Každá stížnost a urážka mířená na něj mě bodala, jako by El nadávala na mě, proto jsem ji brzo nenápadně umlčela a vytáhla ji doprostřed parketu tancovat. Jakmile se mezi námi nevznášelo ono sporné téma, byla to zase moje stará kamarádská El, se kterou jsme se tolik nablbli. V mnohém mi připomínala Louise a nezřídka mívala podobě bláznivé nápady. Takže za chvíli jsme obě dvě notně posílené alkoholem tancovaly na stole v rytmu našich oblíbených songů.

Večírek vypadal na velmi vydařenou akci, atmosféra byla dokonalá a mě se konečně podařilo naprosto zapomenout na nepěknou vyhlídku brzkého loučení. Harry, který si pozval nejvíce kamarádů i kamarádek, se snažil každému alespoň chvíli věnovat a představit jim mě, ale to seznamování se se stále novými lidmi mě už dost unavovalo, tak jsem se radši vrátila k parketu.

Postávala jsem tam a hledala očima Louise, když jsem náhle zaslechla jeho hlas. Hned první tóny té písničky jakoby mi roztřásly srdce. Někdo pustil Look after you. Zapomněla jsem na Louise a rozhlédla se po Harrym. Rychle jsem oběhla celý parket, ale nikde nebyl k nalezení, až nakonec jsem ho spatřila hned vedle reproduktorů. Bavil se s klubkem nějakých uhihňaných holek a zřejmě vůbec nepostřehl, že právě hraje písnička, která nás dala dohromady. Tohle zamrzí. Asi to bylo dost nepřiměřené, ale prostě mi to totálně zkazilo náladu. Chtěla jsem být chvíli sama, alespoň dokud nedohraje ta písnička, která je ale bohužel dost dlouhá. Doufala jsem, že v kuchyni nikdo nebude a že tam nebude slyšet hudba. Nesplnilo se mi ani jedno.

O kuchyňskou linku se opíral Loui a vypadal, jako by se měl každou chvíli rozbrečet.

"Loui? Co se stalo?" V tu chvíli jsem zapomněla na všechna svá nicotná trápení. On nesmí být tak smutný! "Pohádal ses zase s El?"

Louis jenom němě přikývl.

"Vy... jste se rozešli?" zeptala jsem se opatrně.

"Jo, copak sis myslela, že s ní ještě budu moct být šťastný? Myslíš, že ona si nevšimla, že... že to prostě není jako dřív? Že už jí nikdy nebudu moct milovat tak, jako jsem ji miloval?" promluvil téměř plačtivě.

"Loui..."sklopila jsem oči. "Já to nechápu, vždyť jste spolu vypadali tak spokojeně..."

"Ze začátku možná, ale pak se to zvrtlo... Jak jsi přijela..." dodal skoro šeptem.

"Ty... počkej.."nenechal mě ale domluvit.

"Dobře, chceš to slyšet. Kláro, já už s Eleanor nemůžu být šťastný. Kdykoliv se na ní podívám, moje oči v ní hledají tebe. Když jí líbám, tak nelíbám Eleanor, líbám tebe. Když se jí dotýkám, pod svýma rukama cítím jedině tvé tělo. A... já už to prostě nemohl vydržet a ona taky ne. Chci být s tebou, ale ty jsi Harryho a já ho nechci zradit." vychrlil ze sebe jedním dechem.

Do očí mi vhrkli slzy a já se ani nesnažila jim bránit.

"Loui, já... nevím co mám dělat. Ty víš moc dobře, jak moc tě miluju. Ale taky miluju Harryho. Nechci mezi vámi dále být jako klín, který trhá vaše přátelství na dvě půlky. Mně stačí, že mám rozpůlené srdce já."

Ale přesto jsem se mu přitiskla do náruče. Dýchala jsem jeho vůni a slyšela tlukot jeho srdce.

"Loui, měl by ses vrátit k Eleanor a já jít za Harrym..." zašeptala jsem snad jen z jakési vnitřní povinnosti, ale vzápětí jsem ho líbala. Nemyslela jsem na to, jak dokonale tím rozbíjím dvě krásná přátelství a dva krásné vztahy.


A Louisův hlas stále něžně zpíval Oh-oh-oh, Oh-oh-oh, Be my baby..." a my jsme se vášnivě líbali a nevnímali čas ani prostor. Ne, vůbec nás nerušily dosti hlasité, zřejmě alkoholem značně poznamenané kroky mířící do kuchyně. Až, když písnička dohrála úplně, jsme se od sebe odtáhli a naše provinilé pohledy se ve dveřích střetly s Harryho kamennýma, dokořán otevřenýma očima.


Tak se nám to chýlí ke konci... =/ Co pak budu dělat? Asi budu muset napsat další, začala jsem na tom být dost závislá... =D
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 tins tins | 13. června 2012 v 15:17 | Reagovat

Nech bude s Luim ♥♥ :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama