The One I Want to Take - 13.DÍL

11. června 2012 v 23:09 |  One Direction ff

"Ne, to bylo blbě, tam je jinej tón..." Seděla jsem s Louisem u kláves a společně jsme přemýšleli, jak se hraje River flows in you.

"Pust mě k tomu!" snažila jsem se ho odstrčit, ale úspěšně se bránil, tak jsem si mu sedla na klín a začala hrát, než jsem se taky zasekla v tom samém taktu, jako Loui. "Ten takt je prokletý"

"D, zkus tam dát D" zadíval se Louis na klávesy. Já se na něj jenom zazubila, když jsem to zkusila a zjistila, že je tam opravdu D. "Tu sponu máš od Harryho, co?" zeptal se s pohledem upřeným do mých vlasů.

"Jo, jak to víš?"

"No, vzhledem k tomu, že je to asi stodvacátá věc, co od něj máš, tak by se to i dalo předpokládat..." zašklebil se na mě ironicky.

"Ts, prý sto dvacet... možná tak 20... no dobře tak asi 30." uznala jsem.

"Jo, plus asi tak každý druhý den restaurace a každý třetí kino, občas aquapark, bowling, motokáry..." ušklíbl se.

"Hele nedělej ze mě nějakou zlatokopku. Víš, jak blbě si připadám už jenom, že vás tady vyžírám..."nedořekla jsem, protože mi Loui položil ruku na pusu.

"Nás nevyžíraš a vůbec nic takovýho jsem říct nechtěl." umlčel mě. "Jenom, že když jsem chtěl jít s tebou do kina já, šla jsi s Harrym na bowling, když jsem tě zval na bowling, šla jsi s Harrym na pizzu, a když jsem tě zval na pizzu, šla jsi s Harrym do kina."

"Jo tohle... to máš bohužel pravdu" zesmutněla jsem. "Tak někam půjdeme teď!" rozzářila jsem se vzápětí.

"Tak jo, jdeme!"vykřikl vesele a rozběhl se ke dveřím.

Byli jsme jako děti. Dva naprostí blázni. Opět jsme se rozběhli a opět jsme běželi do toho samého parku jako před týdnem. Akorát tentokrát nebylo tak hezky, obloha byla zatažená a vypadalo to každou chvíli na déšť. Ale mělo to své výhody, například - dětské hřišťátko bylo úplně prázdné. A co nás dva pochopitelně nenapadne. Za chvíli jsme se se smíchem houpali na houpačkách, autíčkách na pružině, vozili se po lanovce a lezli po prolézačkách, co nejvýš to šlo.

"Hele tahle houpačka se houpe líp!" smála jsem se, když se mi sklouzla ruka po řetězu a já slítla na zem. Loui byl hned u mě. "Nestalo se ti nic?"

"Mám hlad" řekla jsem po chvíli a rozesmála se své odpovědi zcela nenavazující na otázku.

"Takže se ti nic nestalo." odpověděl si Loui místo mě. "Jdeme někam na jídlo?"

"Ne, jdeme se napást" zasmála jsem se.

"Klidně, když mi řekneš, kde tu roste mrkev." vyplázl na mě jazyk "Ale ty bys jí s hlínou stejně nejedla."

"Si myslíš, že jsem tak zhýčkaná? Já sním i neumytá rajčata"

"A já sním i prošlý jogurt" trumfoval mě.

"Chm, to je pro mě lahůdka. Já ho obvykle jím i s plísní"

"To je ještě dobrý, když tam pod tou plísní ještě je nějaký jogurt. Tomu ale já říkám velké štěstí"

"A plíseň, ta je ještě dobrá, horší jsou červi." nevěděla jsem už, jakou nechutnost vymyslet. "To ti pak to jídlo utíká ze lžíce"

Jak jsem milovala tyto naše konverzace o úplných blbostech. Prostě jsme jenom plácali jedno přes druhé, nemysleli na nic a užívali si přítomnosti toho druhého. V tomto rozhovoru jsme pokračovali až do nejbližšího mekáče, kde na nás obsluha koukala víc než divně, zvlášť když jsme řešili, co by tak mohlo být v tom, co si dáme. Venku se rozpršelo, tak jsme tam chtěli chvíli zůstat. Ale stále jsme nepřestávali komentovat jídlo, takže nás po pár minutách obsluha vyhodila do deště, čemuž jsme se neskutečně smáli. Kromě deště se rozpoutala pořádná bouřka, takže jsme se radši schovali pod stříšku blízké trafiky. S ustavičnými záchvaty smíchu jsme si předčítali jednotlivé titulky z vystavených tiskovin.

"Upleťte si ponožky podle horoskopu!" smála jsem se nad časopisem pro seniory.

"Hele pojď už, zdá se mi, že přestává pršet."odtahoval mě Loui od novin.

"Hele bulvár! Nejmladší modelky nahoře bez! Awww!" parodovala jsem obrovské titulky na předních stranách časopisů.

"Nech toho už, pojď už!" táhl mě Louis nečekaně nekompromisně pryč. Jenže já se mu vyškubla, protože jsem spatřila to, co právě Louis nechtěl, aby mé oči viděly. Velkou fotku Harryho líbajícího se s jakousi blondýnou.
Tak tahle je taková výplňová, potřebuju trošku získat čas strávený s Louisem a Harrym, aby mi gradovalo napětí... =D Chápete, ne? =D Od 20. dílu už plánuju závěrečnou scénu, kterou budu muset rozkouskovat. Ale vidím to ani ne na 30 dílů. Ale pak asi začnu psát další, jestli mě políbí múza a napadne další nápad. =)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama