Rekapitulace dne pátého

12. června 2012 v 17:47 |  Cosi jako deníček
Tak dneska to jde.
Snídaně: 3 knackebroty, tři lžičky jogurtu, 4 cherry rajčátka
Svačina: kousek brokolice
Oběd: krevety (75g)
Svačina: 2 rajčata
Večeře: 2 mrkve

A mám problém, dochází mi jídlo a jsem líná jít na nákup... No, asi se budu muset dokopat, ale hlavně se udržet, abych tam nenakoupila spoustu čokolády a podobného a hned jak vyjdu z krámu to všechno nesežrala. =D I když ne, já pošlu otce pro knackebroty a mrkev a budu spokojená, bude to jistější.

Příští týden budu dělat přijímačky od pondělí do pátku, ale jestli udělám už ty v pondělí, tak budu mít čtvrtek nebo pátek určitě volný, možná oba (ale to doufám ne). Ale každopádně bych možná stihla zaběhnout noční orientační běh. Když už se něco takovýho zase dělá, proč musím já mít zrovna přijímačky? No, snad se mi to nějak podaří všechno... Ale hlavně abych se dostala na 2. lf. Zbytek klidně opláču =)

Ach jo, maminka mi dneska zase zavařila. Omylem. Zmínila se otci o tom, že mám už asi dva roky nabídku od Mensy ČR. Hlavně že já mu to úspěšně tajila 2 roky, maminka mu to musí vyzvonit. Takže je na mě naštvaný, že mám vyšší IQ než on. Ale můžu se na ní zlobit, když to udělala omylem?

Zítra bych už tak ráda viděla na váze míň než 16 kilo nadváhy, abych si mohla tu 16ku škrtnout. No uvidím, třeba se mi to přání splní.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama