O počasí... =)

29. června 2012 v 13:19 |  Cosi jako deníček
Zjistila jsem, že potřebuji velmi specifické počasí - horko a ošklivo. Horko - abych mohla chodit jen v šatech, které zaprvé zakrývají mnohé problematické partie a zadruhé se stejně do žádných svých kalhot stále nevejdu. A ošklivo potřebuji proto, aby mě nikdo nelákal, ať se jdu vykoupat do bazénu, protože zaprvé se stydím za svou postavu a zadruhé mi nejsou žádné plavky.
No a teď ještě musím zakrývat ruce, aby otec nezjistil, že mám vpichy z darování krve, protože nechce abych podporovala "chcípáky", kteří potřebují léky z plazmy. A navíc si myslí, že je to pro mě nebezpečné. Ale já si říkám, že dokud můžu já darovávat, tak budu, protože se může stát, že jednou budu právě já ten, který bude plazmu potřebovat a budu ráda za každého, kdo ji poskytne.
No a říkala jsem si, že dneska na kolo nepojedu - no a musela jsem jet na poštu, takže jsem se rovnou projela. Jen do těch největších kopců jsem to radši vedla, abych nemusela moc tlačit na řidítka. Bojím se, že by mi mohla ještě prasknout žíla, protože jsem si ty obvazy a stahovadlo sundala dřív, než jsem měla, aby to taťka neviděl. =P =)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 amanda-hubne amanda-hubne | 29. června 2012 v 13:38 | Reagovat

Máme stejnou váhu? Výborně, šikovný sme vid :P:D jen tak dál :D:)
Taky bych potřebovala to počasí, pěkně si to vystihla :D

2 Amélie Amélie | Web | 29. června 2012 v 18:22 | Reagovat

Darování krve je podle mě moc dobrá věc, taky tam půjdu až budu plnoletá.. koláč si udělej klidně teď, myslím, že to není nic co by ti během diety mohlo uškodit, porce má jenom 166 kcal - to není špatné ne? A jsou v něm samý zdravý věci... A kolik měříš?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama