The One I Want to Take - 5.DÍL (1D ff)

7. června 2012 v 14:22 | Sasanna |  One Direction ff

Harry mě zavedl do obývacího pokoje, odkud pokračoval verandou do zahrady.

"Harry, co to má znam...?" Harry se ke mně otočil a přiložil mi prst na rty. Pak se mě zadíval a než jsem si stačila uvědomit, co dělám, byla jsem zase uvězněná v jeho objetí a na svých rtech cítila žádostivé polibky. Líbal mě vášnivě a nádherně a hudba, která se sem linula z klubovny, ještě vykreslovala tu dokonalou atmosféru.

"Promiň, já jsem neodolal" usmál se. "Claire, já tě miluju jako ještě nikoho jiného. Já si nemůžu pomoct, ale já nemůžu chodit vedle tebe, spát vedle tebe, snídat vedle tebe a nemít tě. Claire, já vím, že je to na tebe možná moc rychlé, ale prosím, dej mi aspoň šanci."

Ani jsem nepomyslela na to, co mi o něm kluci říkali, jen jsem naklonila hlavu na stranu a řekla něžně "Harry, proč mě prosíš o šanci, když máš celou mě od našeho prvního setkání?"

Bez čekání na odpověď jsem se mu přisála na rty. A teprve teď mě bodlo u srdce - lhala jsem mu. Právě teď. Nemá mě celou. Z neznámých důvodů se mi do mé opilé hlavy vkrádaly upřímné modré oči, které jsem dneska poprvé viděla plakat. Co hůř, které jsem dneska já sama svým chováním rozplakala.

Ale ne, nesmím na to teď myslet, proč si kazit tak krásnou chvíli? Za pomoci předtím zkonzumovaného alkoholu se mi konečně podařilo vytěsnit Louise ze své mysli. Už si nepamatuji, jak jsem se dostala k zahradnímu stolku, na kterém byly přichystané skleničky a šampaňské. Museli jsme tam spolu být docela dlouho, protože bylo už k ránu a hudba už nehrála, když jsme skočili ve spodním prádle do bazénu. Voda byla chladivá, takže jsem alespoň částečně vystřízlivěla.

Přitiskl mě k okraji a začal líbat. Ach Harry, kdyžbych dokázala vypovědět, jak moc jsem tě v tu chvíli milovala. Hladil moje tělo, s vášní tiskl své ruce na mé boky a prsa. Zaklonila jsem hlavu a plně se mu oddávala, líbal mě na krku, na prsou, na rukách... Temná chladná voda a my dva, horké polibky, chtíč a ...snad i láska.

Pak mě vzal do náruče a nesl dovnitř, kde už nikdo nebyl. Tiše jsme vklouzli k němu do ložnice a strhali ze sebe zbytky oblečení. Harry si mě k sobě přitáhl a každý jeho polibek jako by byl jiný, když se mě dotýkal, bylo to něco úplně jiného, než když na mě sahal některý z mých předchozích kluků. Cítila jsem jeho zrychlený tep a slyšela vzrušený dech, mimovolně jsem zarývala své nehty do jeho ramena, a když do mě konečně pronikl, myslela jsem, že umřu blahem. Byla to snad ta nejkrásnější noc v mém životě. Měla jsem chuť křičet a rukama jsem málem roztrhala prostěradlo.

"Miluju tě" bylo to, co jsem ještě slyšela, než jsem upadla do hlubokého spánku.

Těžká jsou rána opilcova, ale přece jenom jsou o dost příjemnější, když vás vzbudí milovaný hlas slovy "Claire, miluju tě". Zase. Ale vždycky to chci slyšet znova a znova. Sotva jsem otevřela oči, už cítím na svých rtech letmý polibek.

"Jak je, zlato?" ptá se s úsměvem.

"Nic moc." řekla jsem kysele a přejela si rukou po hlavě, která neskutečně bolela. "Ale na to, že jsem pila šampaňský, aspoň jestli si to dobře pamatuju, tak je to ještě dobrý." usmála jsem se bolestně.

"Na" usmíval se na mě a podával mi ledový obklad na hlavu. "A kluci dole vaří kafe pro všechny oběti kocoviny."

"Dole?" řekla jsem sarkasticky a podívala jsem se na něj se zničeným výrazem.

"No dobře, tak já ti tam dojdu." řekl roztomile.

Měla bych se obléct, pomyslela jsem si, ačkoli moje hlava a žaludek se tvářili, že by nejradši zůstali v posteli celý den. Až když jsem se posadila jsem si uvědomila, že všechno moje oblečení je v mém pokoji a moje šaty zůstaly u bazénu. No fajn, takže stejně budu muset vstát úplně. Tohle naštve.

Zdvihla jsem své kocovinou zmořené tělo a zamířila do svého pokoje, který je, díkybohu, hned vedle. Ale než jsem se stihla dostat ke skříni, všimla jsem si čehosi, co zplihle viselo přes opěrku mé židle. Bylo to zmačkané, mokré, a hned zepředu se na tom nepěkně vyjímal mokrý a špinavý otisk bosé nohy. Někdo je musel najít venku a donést je sem. Byly to mé, krásné, drahé šaty, které mi Louis koupil a které jsem včera nechala pohozené u bazénu.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama