Červen 2012

Zítra - prosím, ať to zvládnu

30. června 2012 v 22:26 Hubnutí
Takže zítra si vyhlašuji den ovoce a zeleniny. Také jako očistu těla po dnešku.
Snídaně: jahody
Sv.: jablko
Oběd: paprika
Sv.:mrkev
Večeře: mrkev

Pití: voda, čaj, mrkvový džus
Pohyb: uvidím

Prosím všichni, kdo sem zítra nebo ještě dneska zavítáte, zanechte nějaký komentář. Opravdu bych už konečně potřebovala se dostat do pohody, chci být do října zase šťastná a sebemenší důkaz podpory nebo kontroly mě opravdu motivuje a dodává sílu a vůli.

Ach bože, navíc se z "neznámých důvodů" těším na 16.7., až půjdu na další odběr krve... No ten doktor byl vážně tak sympatický... =( Ne ne ne!!! Nesmím, možná to bude příští rok můj profesor! Ach jo, doufám, že už tam příště nebude.

Prosím pomozte mi někdo...

30. června 2012 v 20:50 Hubnutí
Ach bože! Ne! Dneska zase záchvat přejídání... po dlouhé době, ale zase. Bojím se, že zítra přijde zase. =/ Prosím, pomozte mi - napište komentář, pomáhá mi to, protože pak mám pocit, jako že mě někdo sleduje a jak nejsem bez dozoru, tak se nepřejím. Prosím, podpořte mou snahu v boji s ppp... Od zítřka se pokusím o tvrdší režim...

Plést svetr a plevelit...

29. června 2012 v 18:48 I like
Tahle písnička mě dostává jak veselou melodií, tak těmi slovy. Kdo si může přát víc, než plést svetr u krbu a plevelit na zahradě? A škudlit a šetřit? A opravovat pojistky? =)

O počasí... =)

29. června 2012 v 13:19 Cosi jako deníček
Zjistila jsem, že potřebuji velmi specifické počasí - horko a ošklivo. Horko - abych mohla chodit jen v šatech, které zaprvé zakrývají mnohé problematické partie a zadruhé se stejně do žádných svých kalhot stále nevejdu. A ošklivo potřebuji proto, aby mě nikdo nelákal, ať se jdu vykoupat do bazénu, protože zaprvé se stydím za svou postavu a zadruhé mi nejsou žádné plavky.
No a teď ještě musím zakrývat ruce, aby otec nezjistil, že mám vpichy z darování krve, protože nechce abych podporovala "chcípáky", kteří potřebují léky z plazmy. A navíc si myslí, že je to pro mě nebezpečné. Ale já si říkám, že dokud můžu já darovávat, tak budu, protože se může stát, že jednou budu právě já ten, který bude plazmu potřebovat a budu ráda za každého, kdo ji poskytne.
No a říkala jsem si, že dneska na kolo nepojedu - no a musela jsem jet na poštu, takže jsem se rovnou projela. Jen do těch největších kopců jsem to radši vedla, abych nemusela moc tlačit na řidítka. Bojím se, že by mi mohla ještě prasknout žíla, protože jsem si ty obvazy a stahovadlo sundala dřív, než jsem měla, aby to taťka neviděl. =P =)

5.den

29. června 2012 v 9:23 Hubnutí
Váha: 64,9 !!! Konečně alespoň něco. Jsem na své předzkouškové váze. =D

Plán:
Snídaně: půl celozrnné kaiserky, 3 jahody, 3 lžičky jogurtu
Sv: 3 racio sójové plátky
Ob.: polévka z pytlíku - ještě uvidím, na jakou budu mít chuť =)
Sv: mrkeeev!!! Případně mrkvový džus
Večeře: Třeba taky mrkev?

Pohyb: dneska jsem nějaká unavená a ubolená, takže asi jenom cvičení, na kolo nejspíš nepojedu...
Pití:

No ale ta váha mi udělala radost, myslela jsem si, že to nedám ani do té neděle. =)

4. den

28. června 2012 v 22:51 Hubnutí
Snídaně: jablko, 4 sójové chlebíčky racio
Sv.: 3 chlebíčky racio
Ob: pohankový rohlík
Sv: celozrnná kaiserka
Večeře: nic

Pohyb: celý den na nohou, nachozeno nevím kolik kilometrů - nakupování, cestování sem tam, v zájmu šetření za metro a sportu zároveň jsem doonce šla pěšky z Hradčanské nejprv do Dejvic, a pak zpátky až na hlavák. (přes Palladium =P )
Pití: asi 4,5 litrů vody, vitamíny, antikoagulační roztok + roztok proti alergii na antikoagulační roztok =D

No dneska jsem o půl litru krevní plazmy lehčí, proto jsem musela jíst docela dost a hodně sacharidů, abych jim tam neomdlela. Ale tuky jsem nesměla - a měla jsem nejlepší plazmu za všech, kdo tam zrovna byli. =) Krásně žluťoučkou. A pak tam byl nějakej chlap, kterej jí měl skoro červenou, protože si dal nějaký tuk před odběrem. No a byl tam moc milej pan doktor - ze 2. lékařské fakulty UK - takže starší bývalý spolužák, ale byl mladý a sympatický.
No a teď jsem utahaná až hrůza, protože jsem kvůli burze učebnic vstávala asi v osm a včera šla spát tak kolem 2 v noci. Už se těším, na nedělní vážení - doufám, že bude pod 15. =)

3. den

27. června 2012 v 20:22 Hubnutí
Snídaně: celozrnná kaiserka
Svačina: 100 g nízkotučný jogurt + skořice
Oběd: 5 cherry rajčátek
Sv: nebyl hlad
Večeře: 3 sójové chlebíčky, bohužel linecké srdíčko a dětský šampus - učitelka na klavíru slavila naše úspěchy (VŠ) a z recese přinesla tohle, takže to bylo povinné...
Ale jinak snad dobré, nadváha 16,4, ale není váženo ráno... a jezdila jsem na kole a trochu cvičila. A opět se viděla se svou nejzlatější kamarádkou. ♥ ♥ ♥
Pití: litr zeleného čaje, 3dcl voda, po 2 dcl třech různých vitamínových nápojů - železo, zinek, vitamíny C,B,A,E,K... abych měla zítra všeho v krvi dost na odběry. =)

Tak snad už OK...

26. června 2012 v 19:49 Cosi jako deníček
Tak dnešní den snad v pohodě. Hodně jsem se zničila tím výletem na kole, bylo to na mě asi trochu moc... ale stejně jsem si ještě zacvičila. Snídani jsem sice měla větší, ale odpoledne už jsem jedla málo, takže nakonec jsem s tím spokojená. A zítra zase pojedu na kolo, protože musím. Nemám jak se dostat na hudebku a ke kamarádce. =) A ve čtvrtek jedu na burzu učebnic a pak do Prahy a v pátek mám brigádu, takže bych snad měla mít pořád co dělat a nebude mi hrozit přejídání se z nudy. A po tom kole se dneska cítím celkově líp. Jako bych začínala mít nějaký smysl života. =) Jo, po pár letech mám pocit, že mám šanci se zase vrátit do normálu... Přístí rok s mojí novou úžasnou vysněnou školou půjde všechno! Udělám pro tu školu cokoliv, zhubnu pro ní, zkrásním, zmoudřím, naučím se úplně všechno... jen ať mě odtamtud nevylejou po prvním semestru! =)

2. den

26. června 2012 v 14:00 Hubnutí
No takže zatím mi přijde, že jsem za ty dva dny ztloustla. Dneska váha ukázala 18 kilo!!! =( Ale to snad blbě vážila, aspoň doufám. Teď MUSÍM dva dny držet přísnou dietu bez tuku, protože jdu ve čtvrtek darovat krev. Takže musím jíst zdravě, abych neměla v krvi přebytečné lipidy. Ach jo, já se tak těším na ten nový mobil a netbook... už ať tam jsem =)
Dneska jsem se byla projet na kole, omylem jsem se ztratila amísto 2 hodin jezdila 4. Ale aspoň mám víc pohybu. Teď se jdu na chvíli vrhnout na anatomii a pak si zkusím ještě zacvičit. =) A od zítřka budu zase psát jídelníčky.

Motivace =)

25. června 2012 v 20:36 Hubnutí
Jak jste si možná všimli, na konec jsem si vypsala své odměny za hubnutí. Za 12 kilo nadváhy si koupím nový mobil, za 10 - netbook, 7 - modré kontaktní čočky, 5 - učebnice histologie, 0 - krásná postava a to je nejvíc, co si můžu dát =D A jen co budu mít pod 14, tak si koupím 3 kabelky. =D Třeba tohle na mě zafunguje. Prosím, jestli někdo chodíte na tenhle blog, pište sem nějaké výhrůžky, co se mi stane, když to nebudu dodržovat. Potřebuji hodně motivace a pevnou ruku a pocit, že moje hubnutí někdo sleduje! =D