The One I Want to Take - 3.DÍL (1D ff)

25. května 2012 v 15:56 | Sasanna |  One Direction ff

Měsíc. Celý měsíc už znám One Direction. S Louisem jsme skutečně nerozluční kamarádi, říkáme si všechno. Jen naše setkání s Harrrym jsem mu zatajila. A vlastně jsem ho zatajila i sobě, pohřbila jsem ho někde hluboko ve svém nitru a snažila se na něj zapomenout. Ale Louis měl pravdu. Neměla jsem se s ním seznámit. Párkrát mi napsal, ale já vždy odepsala jen úsečně nebo vůbec, prostě jsem nechtěla myslet na kluka, který je slavný, bohatý, anglický a žije v úplně jiném světě než já. Ale to Louis vlastně taky, ale prostě ten mi byl nějak bližší. nevím, jak bych náš vztah popsala. ne, to už nebylo kamarádství, to bylo... snad sourozenectví. Nebo spíš cosi přesně mezi kamarádstvím, sourozenectvím a... láskou. Ano, i ta tam byla, láska mezi mužem a ženou, normální milenecká láska, ačkoli jsme se jí oba v sobě pokoušeli utajit. Myslím, že jsme to oba cítili, ale ani jeden jsme to nechtěli přiznat a zkazit tím naše přátelství. Dokud nepřišel ten den, který změnil od základů náš vztah a vlastně... celý náš život.

Již před delší dobou jsem Louisovi říkala o své lásce k Anglii a všemu britskému a mé touze jednou tam žít, ale nenapadlo mě, že splnění mého snu vezme do svých rukou. No zkrátka mě pozval na prázdniny na měsíc do jejich společné vily. Od Harryho zřejmě již žádné nebezpečí nečekal nebo spíš stejně neměl jinou možnost, než mě ubytovat u nich v domě.

Louis do mě prostě viděl, věděl, proč ještě přemýšlím, jestli přijedu nebo ne. Ani ne za týden mi přišel poštou dopis a v něm byla letenka a u ní lístek "Ber to jako dárek k narozeninám, s láskou tvůj Louis". Opravdu jsem nevěděla, jak mu za to poděkovat, jen jsem se rozplakala a nejradši bych ho už mohla obejmout. A tak se stalo, že jsem za pár dní seděla v letadle do Londýna a ani nevěřila svému štěstí. A také tomu, co všechno může zavinit blbá sázka, a v duchu jsem děkovala kamarádům ze školy, kteří mě k tomuto počinu vyhecovali.

Tak nádherné obětí, jako bylo to Louisovo po mém příjezdu, jsem ještě nezažila. Nemohla jsem si pomoct, ale nejradši bych ho hned políbila. Jenže z jedné strany na mě hleděly vyzývavě oči Harryho, z druhé záštiplně ty Eleanořiny a ze třetí se na nás vrhli paparazzi jako hejno supů. Objala jsem se se všemi včetně Eleanor, která na mě sice stále hleděla s podezřením, ale zdálo se, že i my dvě spolu vyjdeme lépe než dobře. Ale již cestou z letiště jsem si všimla, že zatímco Louis se pachtí s mým kufrem, Harry dosti suverénně zaujímá místo po mém boku. Nenápadně se na mě usmál a pak špitnul "Dík za tu lež s webkou, zachránila jsi mi život" A já se zasmála a sklopila oči, protože jsem si nějak nemohla pomoct, ale ten jeho úsměv mi znova připomínal všechno, co jsem chtěla vytěsnit z paměti. A bylo mi už tehdy jasné, že tohle léto bude nezapomenutelné.

Vila byla úžasná. Bazén, zahrada, sauna, nádherný pokoj... Nemám slov vypovědět jak krásně zařízené to tam měli a jaké pohodlí vila poskytovala. S Louisem jsme se sblížili, jestli to vůbec jde, ještě více, zato s Harrym jsme zůstávali jaksi v ilegalitě. Byl to zvláštní, tajemný a nesmírně vzrušující vztah. Nikdy jsme si neřekli, že k sobě něco cítíme, ale kdykoli jsme se viděli, tak jsme se navzájem propíjeli očima, když jsme se míjeli, naše ruce se letmo zapletly a měla jsem pocit, že ho potkávám i na těch nejneočekávanějších místech. S Louisem jsme o sobě věděli snad úplně všechno, měli jsme stejné zájmy, vkus i chutě. Smáli jsme se stejným věcem a voněly nám ty samé vůně. O Harrym jsem nevěděla skoro nic, kromě toho, co jsem věděla z médií a od Louise - totiž že má velkou slabost pro dívky. Ale přesto jsem měla pocit, že jeho cit ke mně je něco víc než běžný flirt, už proto, že ho to drželo dost dlouho a že, pokud vím, za tu dobu co mě zná, neměl ani jednu holku.

Prvních pár dní jsme se seznamovala s Londýnem, kluci mě vzali na všechny památky a zajímavá místa a na třetí večer v Anglii jsme naplánovali velkou uvítací párty. Louis mě dokonce vzal do Harrods, abych si vybrala nějaké hezké oblečení a boty na svou oslavu. Ani jsem nevěděla, že existují tak drahé butiky, kterými mě protáhl. Nakonec jsme společně vybrali hříšně drahé šaty a nádherné boty. Raději jsem nekoukala, kolik peněz tam Louis nechal, ale vypadal jako by mu nic nemohlo udělat větší radost než nakupovat mi oblečení. Pak mě vzal ještě do nějaké luxusní bižuterie, kde mi vybral krásný náhrdelník. Když mi ho zapínal, připadala jsem si jako princezna a když jsem pak pohlédla do zrcadla a na své hrudi uviděla ten šperk, jehož cena se pohybovala v kategorii menšího auta, mylsela jsem, že už nemůžu být šťastnější. Přišlo mi naprosto přirozené, když jsem kolem svého pasu ucítila Louisovi ruce. Jen moment jsem si ještě užívala ten krásný pocit, než jsem se už neudržela, otočila se a objala ho. Bylo to asi naposledy, co jsem dokázala naprosto vypustit z hlavy Harryho. Bezmyšlenkovitě jsem své rty přitiskla na ty jeho, které mi mé polibky vášnivě opětovaly. Asi jsme tam tak stáli docela dlouho, ale právě to je ta výhoda luxusních obchodů. Personál je zcela profesionální a trpělivý. A navíc tam nepouští paparazzi. Je to zvláštní, ale nebyl to Harry, na koho myšlenka mě přinutila se odtáhnout. Byla to myšlenka na Eleanor. Najednou mě to bodlo u srdce, ten pocit viny a zároveň ublíženosti. Cítila jsem se Louisem tak nějak podvedená. Ačkoli můj předchozí vztah k Eleanor nebyl nic moc, najednou jako by se cosi prolomilo. Ani nevím proč, ale od téhle chvíle jsem jí brala jako sobě rovnou, jako holku se stejnými problémy jako mám já, jako přítelkyni.

Odtáhla jsem se od Louise a trošku provinile sklopila pohled na stranu. Beze slova zaplatil náhrdelník a až když jsme vyšli z obchodu, tak jsme se na sebe podívali a oba se usmáli. Nemusel mi říkat, abych o tomhle před Ell nemluvila, a ani on se o tom už nikdy nikde nezmínil.

Až když jsme se vrátili a já si sundávala náhrdelník, všimla jsem si u zapínání dvou malých přívěsků, zcela jistě přidaných až při jeho koupi. Šlo o dvě malá písmenka na koncích řetízku, která se, zapnutím náhrdelníku, k sobě přiblížila a navzájem se do sebe zaplétala. Ta písmenka byla L a K.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama